Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-09-01 01:51:04

Kilatu

Gość

Podanie przez Kilatu

Witam!!

Jestem graczem o nicku Kilatu. Jestem tancerzem ostrzy i mam aktualnie 81lvl doświadczenia. Chciałbym dołączyć do waszego klanu. Dlaczego? Bylem w paru klanach na świecie Perkun lecz nigdzie nie było atmosfery prawdziwego klanu. Malo kto się odzywał, nikt nie miał czasu żeby pomóc np. w ubiciu elity/herosa lub nawet na odpowiedzenie na jakieś pytanie. Z tego co słyszałem w waszym klanie tego nie brakuje. Ludzie są uprzejmi, rozmowni, dowcipni oraz jeśli są w stanie potrafią udzielić pomocy. To są powody dlaczego chciałbym do was dołączyć. Ale dla czego mieli byście mnie przyjąć? Otóż oczywiście potrafię się odwdzięczyć innym klanowicza i robię to dość chętnie w miarę mych możliwości. Jestem tez rozmowny i z poczuciem humoru. Unikam konfliktów, gdy pojawia się jakieś napięcie ustępuje i staram się akceptować zdanie innych.

W klanie mam 2 dobrych znajomych, Mosquita oraz  Zieluu pRo Killer. Z Mosquitem chodzilismy do tej samej szkoly i bylismy dobrymi kolegami.

Inne informacje:
Imie: Konrad
Wiek: 18 lat
Miejsce zamieszkania: Luton (Anglia)

To już wszystko o mnie. Mam nadzieje ze pozytywnie rozpatrzycie moje podanie i liczę na szybka odpowiedz.

Pozdrawiam
Kilatu

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.przedszkolelesne.pun.pl www.arka77.pun.pl www.clannara.pun.pl www.forum-rws.pun.pl www.wdal.pun.pl